آخرین اقدامات صورت گرفته برای پیشگیری از شیوع کرونا از دکتر هادی مقدم زاده شهردار زنوز

‍ دکتر هادی مقدم زاده شهردار زنوز در گفتگو با زنوزآلماسی از آخرین اقدامات صورت گرفته برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در زنوز گزارش داد.

شهردار زنوز:
از محل واریزی خیرین و همشهریان به حساب کمیته پیشگیری شیوع ویروس کرونا، ۲۰۰ عدد ماسک N95 فیلتر دار و ۱۰۰۰ عدد ماسک معمولی توسط شهرداری تهیه و در اختیار مرکز سلامت زنوز قرار گرفته است. همچنین ۲۰۰ عدد ماسک N95 نیز بزودی به دستمان خواهد رسید.

در تلاشیم تا ۱۴۰۰ عدد ماسک معمولی نیز در قالب بسته سلامت به منازل تحویل دهیم.

مقدم زاده اضافه کرد:

چند کارتن اسپری ضدعفونی کننده دست و سطح که به صورت محدود در جلفا تولید می شد و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار می گرفت، تهیه و در اختیار مرکز سلامت قرار گرفته است.

محلول ضد عفونی کننده به میزان تقریبی ۳۰۰۰ لیتر تهیه و در حال استفاده است ولی سعی میکنیم به صورت بسته در منازل نیز پخش نماییم.

شهردار زنوز ضمن تشکر از همشهریان به جهت یاری در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، اعلام کرد شماره شبا
IR610170000000360504127004
( دو امضایی) به نام ستاد گرامیداشت مناسبت های زنوز

آماده دریافت کمک های همشهریان و خیرین شهر زنوز است.

دکتر مقدم زاده همچنین با اشاره به نقش موثر فضای مجازی در این برهه زمانی، از تمامی فعالین فضای مجازی زنوز خواست تا با همدلی و اتحاد بیشتر در جبهه مبارزه با کرونا ظاهر شوند. وی همچنین از پیشقدمان در امورات خیریه درخواست کرد تا در این مقطع زمانی تمامی فعالیت خود را بر پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در زنوز اختصاص دهند چرا که سلامتی اولویت فعلی جامعه است.

مقدم زاده در خصوص شایعات مطرح شده در مورد اسکان شبانه مهمانان در دانشسرای زنوز خاطر نشان کرد:
دانشسرای زنوز مدت ها پیش تخلیه و در اختیار دانشگاه فرهنگیان قرار گرفته است و هیچ گونه امکانات رفاهی و اسکان ندارد.