شهردار زنوز با صدور بیانیه ای از شهروندان خواست در خانه بمانند

با سلام و عرض خدا قوت خدمت اعضای محترم گروه و همشهریان فهیم و با فرهنگ شهر توریستی فرهنگی زنوز

با تقدیر و تشکر از مدیران و فعالین فضای مجازی که در این شرایط خاص نقش برجسته‌ای در فرهنگ‌سازی و آگاهی‌بخشی به مردم عزیز ایفا می‌کنند، ضمن تبریک اعیاد مبعث پیامبر عظیم‌الشان اسلام و عید نوروز و تبریک پیشاپیش اعیاد شعبانیه خدمت همشهریان عزیزم مطلبی کوتاه در خصوص شرایط پیش آمده خدمت‌تان عارض می‌شوم.

عزیزان همانطور که مستحضرید اهمیت سلامتی در دین مبین اسلام و آموزه‌های دینی ما به قدری بوده که توام و در تراز مباحث امنیتی ذکر شده و نظافت یا پاکیزگی از نشانه‌های ایمان تلقی شده این دو امر مهم بی شک از شروط لازم برای حیات، توسعه ،پیشرفت برای هر شخص یا اجتماع می باشند.

لذا با عنایت به شرایط جاری کشور و شیوع ویروس کووید ۱۹(کرونا) همشهریان عزیزم: اگر فرزندی هستی که ثمره عمر پدر و مادری، یا اگر پدر یا مادری هستی که امید و تکیه گاه یک و یا چند فرزندی و یا اگر مایه‌ی دلگرمی و دلخوشی یک خواهر یا برادری و یا اگر.. پس حداقل کاری که در این جبهه خدمت و سلامت برای عزیزانت می‌توانی انجام دهی، این است که با ماندن در خانه و رعایت بهداشت فردی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی عمومی، به کادر درمانی که درخط مقدم این جبهه تلاش می‌کنند کمک کنی.
همشهریان این جبهه نیز همچون ۸ سال جبهه‌های حق علیه باطل نیازمند همدلی، ایثار و جان‌فشانی است که همین ملت آگاه و انقلابی خالقش بودند..
پس به خاطر کشورمان، انقلابمان، خودمان ، عزیزان‌مان، جامعه‌مان، انسانیت‌مان در خانه بمانیم.
با احترام
خادم مردم شریف و با فرهنگ شهر زنوز
هادی مقدم‌زاده